ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2020

- ΣΥΜΠΛΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

- ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: «Μουσική Εκτέλεση και Ερμηνεία» και «Μουσική Αντίληψη και Γνώση» 

- ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ - ΟΔΗΓΙΕΣ - ΕΚΔΟΣΗ ΚΩΔΙΚΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ  

- ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ = ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ

- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ -ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

- ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ  ΤΕΦΑΑ 2020

- Κύρωση Κανονισμού Εισαγωγής Σπουδαστών/ Σπουδαστριών στις Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού (Α.Ε.Ν.) για το εκπαιδευτικό έτος 2020-2021.

- ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ

- ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΔΙΚΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ "ΑΓΓΛΙΚΑ"

- ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ

- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

- ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΕΦΑΑ

- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΕΦΑΑ

- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΑΓΩΓΗ ΣΕ ΣΤΡΑΤΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ

- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

- Η ΝΕΑ ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΥΛΗ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

- ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ/ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ  - ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

- ΥΠΕΥΘΥΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ ΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2020

Διαβάστε περισσότερα: ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΠΟ 8-5-2020

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 18-5-2020


Την 1η εβδομάδα επαναλειτουργίας (από 18-5-2020 έως  Παρασκευή 22-5-2020) τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όπως είναι στο ωρολόγιο πρόγραμμα (μπορείτε να το δείτε εδώ) με την ακόλουθη αλλαγή στα τμήματα:
Β1: από ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ έως ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ
Β2: από ΙΣΚΑΑΦ ΜΑΡΙΝΑ έως ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Β3: από ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ έως ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Β4: από ΝΤΑΡΑΚΗ ΖΩΗ έως ΤΣΙΚΑΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 
και  τις ημέρες ΤΡΙΤΗ και  ΠΕΜΠΤΗ οι:
Β1: από ΓΟΥΡΟΥΦΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ έως ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β2: από ΚΟΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έως ΠΕΤΡΟ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
Β3: από ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ έως ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β4: από ΤΣΙΛΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΜΝΑΣΤΑΣΙΑ έως  ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 
Την 2η εβδομάδα από 25-5-2020 έως 29-5-2020 θα προσέλθουν αντίστροφα: αυτοί που ήλθαν ΤΡΙΤΗ και  ΠΕΜΠΤΗ θα προσέλθουν ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ενώ αυτοί που ήλθαν ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ θα προσέλθουν ΤΡΙΤΗ και  ΠΕΜΠΤΗ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΠΟ 18-5-2020

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 18-5-2020

Την 1η εβδομάδα επαναλειτουργίας (από 18-5-2020 έως Παρασκευή 22-5-2020) τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όπως είναι στο ωρολόγιο πρόγραμμα (μπορείτε να το δείτε εδώ) με την ακόλουθη αλλαγή στα τμήματα:

Α1: από ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΕΝΗ έως ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Α2: από ΓΡΑΟΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έως ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΟΥ ΖΩΗ

Α3: από ΛΕΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έως ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α4: από ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ έως ΤΣΙΑΠΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

και τις ημέρες ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ οι:

Α1: από ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ έως ΖΩΤΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

Α2: από ΚΑΤΣΙΩΛΑ ΕΛΕΝΗ έως ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Α3: από ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ έως ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Α4: από ΤΣΙΝΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΜΝΑΣΤΑΣΙΑ έως ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Την 2η εβδομάδα από 25-5-2020 έως 29-5-2020 θα προσέλθουν αντίστροφα: αυτοί που ήλθαν ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ θα προσέλθουν ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ενώ αυτοί που ήλθαν ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ θα προσέλθουν ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΑΠΟ 11-5-2020

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11-5-2020

Την 1η εβδομάδα επαναλειτουργίας (από 11-5-2020 έως Παρασκευή 15-5-2020) τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όπως είναι στο ωρολόγιο πρόγραμμα (μπορείτε να το δείτε εδώ) με την ακόλουθη αλλαγή στα τμήματα:

Γ1: από ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ εώς ΓΚΙΟΥΝΑΥ ΣΑΜΠΙΡΑ

Γ2: από ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ εώς ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

Γ3: από ΜΠΕΓΑΛΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ εώς ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

Γ4: από ΣΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ εώς ΣΥΡΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

και τις ημέρες ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ οι:

Γ1: από ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ εώς ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Γ2: από ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ εώς ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

Γ3: από ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ εώς ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ4: από ΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ εώς ΨΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Διαβάστε περισσότερα: ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΑΠΟ 11-5-2020